Nike

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

ПРО NIKE

Наша місія – це те, що спонукає нас робити все можливе для розширення людського потенціалу. Ми робимо це, створюючи новаторські спортивні інновації, роблячи наші продукти більш стійкими, створюючи творчу та різноманітну глобальну команду та надаючи позитивний вплив на спільноти, де ми живемо та працюємо.

Компанія NIKE, Inc., розташована в Бівертоні, штат Орегон, включає бренди Nike, Converse та Jordan.

МІСІЯ КОМПАНІЇ NIKE

Місія Nike Inc. полягає в тому, щоб стимулювати інноваційні продукти для спортсменів у всьому світі. Безліч ідей перевіряються, щоб підвищити продуктивність, зменшити ризик травм, покращити сприйняття та відчуття, а також доставити спортсменам інноваційні продукти.

Nike спонсорує багатьох відомих спортсменів і спортивних команд по всьому світу, маючи широко відомі торгові марки «Just Do It» і логотип Swoosh (який представляє крило грецької богині Nike).

ТЕХНОЛОГІЇ NIKE

“Наша функція – надавати знання та розуміння. Ми є глобальним сховищем науки про людську продуктивність і потенціал”, — Метью Нерс, старший директор дослідницької лабораторії Nike Explore Team Sport.

Команда лабораторії складається з понад 40 дослідників з різних наукових дисциплін, таких як біомеханіка, фізіологія, фізика, математика, кінезіологія, біомедична інженерія та машинобудування,