Salomon

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

ПРО SALOMON

Саломон був створений в Аннесі у Франції, місті неподалік від швейцарського кордону і значною мірою для історії Саломона в Альпах.

На перший погляд, Саломон не повинен бути крутим. Заснований у 1947 році в Аннесі, Франція – альпійському місті на березі озера з каналами та палацами персикового кольору, бренд, очолюваний інженерами, спочатку виробляв гірськолижне спорядження, а потім лижний одяг та одяг, а на початку дев’яностих з’явилося взуття. Завдяки стійким до зносу кросівкам, які є фаворитом серед бігунів, Salomon завжди ґрунтувався на функціональності, а не на моді.

ВЗУТТЯ SALOMON

Взуття Salomon є постійною особливістю спортивних походів, їх носив рекордсмен Кіліан Жорне на UTMB 2008 (Ultra-Trail du Mont-Blanc), одночасно з появою їхньої технології Custom Fit. Асортимент взуття, наданий групою Salomon, з роками розширювався, завжди прагнучи забезпечити якісне взуття для людей, які люблять прогулянки на свіжому повітрі. А в 2011 році компанія випустила свої пішохідні черевики «Quest», популярні ботильйони, якими є Mastershoe. пишаюся запасом. Salomon виріс. Mastershoe, можливо, не має в наявності лиж (поки що), проте з гордістю пропонує широкий асортимент взуття для походів, бігу та бігу Salomon для чоловіків і жінок, доступних за нашою політикою безкоштовного повернення.