Reebok

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

ПРО REEBOK

Reebok International, Ltd. розробляє, виробляє та продає спортивне та повсякденне взуття та одяг під кількома торговими марками, зокрема Reebok, Greg Norman, Rockport, Ralph Lauren та Polo Sport. Reebok є другим за величиною виробником спортивного взуття в світі після Nike. Reebok International, Ltd. також ліцензує свою назву для виробників спортивних товарів.

СТРАТЕГІЯ REEBOK

Дивлячись у майбутнє, Reebok International, Ltd. почала повертатися до минулих успіхів. Reebok прославився аеробним взуттям і в 1993 році створив Reebok University для підготовки професіоналів у фітнесі. Крім того, компанія продає навчальні відео Reebok з фітнесу. Компанія скорочує свою лінійку жіночого жіночого взуття, зосереджуючись натомість на жіночому взутті для відпочинку, пригод і подорожей.

ІСТОРІЯ REEBOK 

У 1890-х роках англійський бігун Джозеф Фостер винайшов кросівки з шипами, які він успішно продавав на міжнародному ринку під назвою JW Foster and Sons. У 1958 році двоє його онуків заснували компанію-компаньйон, яку назвали Reebok на честь швидкої африканської газелі. У 1979 році американець Пол Б. Файерман побачив туфлі на торговій виставці і йому настільки сподобалося, що він попросив отримати ліцензію на продаж взуття Reebok в Сполучених Штатах.