Puma

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

PUMA ОДИН З ПРОВІДНИХ СПОРТИВНИХ БРЕНДІВ

Спорт – це наш світ. Це робить нас захопленими проектуванням, розробкою, продажем і маркетингом взуття, одягу та аксесуарів. Протягом більш ніж 70 років PUMA увійшла в історію як творець швидких дизайнів продуктів для найшвидших спортсменів на планеті: ми покращуємо такі види спорту, як футбол, біг і тренування, гольф, баскетбол і автоспорт, завдяки продуктивності та спортивному натхненню. продукти способу життя. Понад 14 000 співробітників PUMA зі штаб-квартирою в Герцогенаурахі, Німеччина, розвивають спорт і культуру в більш ніж 120 країнах.

БРАТИ ДАСЛЕР

Перший крок у довгій історії, керованої швидкістю та продуктивністю: брати Рудольф і Адольф Дасслери заснували компанію «Gebrüder Dassler Schuhfabrik» (Взуттєва фабрика братів Дасслер) у своєму рідному місті Герцогенаурах, Німеччина. Вони самі того не знають, вони ставлять камінь в основу світової столиці спортивного взуття. У місті це не єдина взуттєва фабрика. Більше того, менші фабрики розкидані по всьому місту, хоча багатьом не вдалося вижити після 1950-х і 60-х років. Свою фабрику брати заснували в будинку своїх батьків у 1919 році, а в 1924 році переїхали у відповідне приміщення.

ЕФЕКТИВНІСТЬ НА ВСІХ РІВНЯХ – ЦЕ PUMA

Спорт має силу перетворювати і наповнювати нас. Як один із провідних світових спортивних брендів, цілком природно, що ми хочемо стояти на одному ігровому полі з найшвидшими спортсменами планети. Щоб досягти цього, бренд PUMA базується на самих цінностях, які створюють відмінного спортсмена.

Ми ніколи не боїмося ризикувати. Ми довіряємо своєму інстинкту робити несподіваний вибір, який штовхає спорт вперед.