Hoka

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

ПРО БРЕНД HOKA

Наша мета в HOKA – надихати людей рухатися. Ми хочемо дати всім спортсменам можливість діяти безстрашно та творчо, рухатися вперед з цілеспрямованою та пристрастю – і з «завжди ввімкненим» мисленням щодо інновацій та мислення нестандартно, ми створюємо сміливі та несподівані нові рішення для спортсменів усіх типів. Ми прагнемо посилити голос і допомогти забезпечити доступ до бігу, ходьби, фітнесу та відпочинку на свіжому повітрі. Ми віримо, що кожен є спортсменом. І як би ви не знаходили радість у русі, HOKA підтримує вашу спину.

ЩО РОБИТЬ HOKA ОСОБЛИВИМ ВЗУТТЯМ

Відчуйте інновації на кожному кроці

Носити HOKA – це відчуття, не схоже на будь-яке інше. Покращена амортизація та ретельно розроблена проміжна підошва забезпечують унікальну їзду: плавну, м’яку та ефективну. І ми постійно придумуємо нові способи зробити рух веселішим, цілеспрямованим і сильніше. Технології, які ми використовуємо в виробніцтві спортивного взуття роблять взуття HOKA єдиним у своєму роді.

КУЛЬТУРА СПОРТИВНОГО ВЗУТТЯ HOKA

Трохи більше року тому ми пообіцяли вжити заходів для ліквідації расизму в нашій галузі та нашому суспільстві, а також слухати, вчитися та стати кращими союзниками. Тоді ми визнали і підтверджуємо сьогодні, що виконання нашої обіцянки дати можливість світу спортсменів літати над Землею вимагатиме довгострокової відданості, великої самоаналізу та смирення, а також для того, щоб ви притягували нас до відповідальності. Натисніть нижче, щоб дізнатися про кроки, які ми вжили, і кроки, які ми виконуємо. Настав час літати™. #TimeToFly