Converse

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

ПРО CONVERSE

У чомусь ви нас знаєте. Converse виробляє кросівки Chuck Taylor All Star і One Star ще понад століття тому, а зараз ми працюємо над створенням нової класики вуличного стилю. Те, що ви носите, визначає спорт, вулицю та творчу культуру, і ми разом з вами постійно змінювали це. Коли ви носите вироби Converse, ви створюєте культуру автентичного вуличного стилю, просто залишаючись собою. Незалежно від того, чи стоять вони на ногах зірки баскетболу 70-х років у підручнику історії чи на вулиці з вами сьогодні, Чаки завжди означали крутість… тому що ви їх носите. Ми не знаємо, куди ви підете, але знаємо, що ви візьмете Converse з собою в майбутнє.

НАШІ ПРАГНЕННЯ

Converse вірить, що вивільнення творчого духу може змінити світ. Ми прагнемо позитивно впливати на спільноти, в яких живемо та працюємо. Ми надаємо нашим партнерам спільноти можливість розкрити свій творчий дух за допомогою музики, мистецтва та катання на скейтах, зосереджуючись на тому, щоб надихати та дати можливість молодим людям бути справжніми самими собою. Ми прагнемо об’єднуватися, бути корисними та бути небайдужою компанією. У міру зростання нашої компанії ми будемо продовжувати розвивати зусилля спільноти та прагнемо розширити сферу впливу.

ІСТОРІЯ CONVERSE

Історія Converse починається з простого менеджера Маркуса М. Конверса, коли він працював у фірмі Бостонської Rubber Shoe Company. В 1908 Маркус заснував взуттєву компанію в Малден (штат Массачусетс), що отримала назву Converse Rubber Shoe Company.

Першою продукцією стала колекція зимового та літнього взуття для всієї родини. Вже до 1910 року фабрика випускала понад 4000 пар на день. Спортивний напрямок було взято до 1915 року.