Asics

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

ПРО ASICS

ASICS займає лідируючі позиції на світовому ринку спортивних результатів як безперечно провідний бренд бігового взуття як для ентузіастів, так і для професійних спортсменів. На професійних спортивних змаганнях, Олімпійських іграх чи щоденних пробіжках по парку ASICS є вибором бігуна, забезпечуючи комфорт, підтримку та чудову їзду.

Крім бігової арени, ASICS досягла подальших успіхів у розвитку. Революційна лінійка ASICS для регбі та футболу включає технології запобігання травмам, вперше в цих видах спорту. ASICS не має собі рівних за технічною перевагою та високою якістю. Ці стандарти забезпечили компанію хорошу позицію з 1949 року і залишаться візитною карткою бренду, оскільки він буде впроваджувати інновації та розвиватися в 21 столітті.

ІСТОРІЯ ASICS

Кіхачіро Оніцука, прагнучи створити компанію, яка б сприяла вихованню молоді та розвитку суспільства через спорт, заснував ASICS у 1949 році. Наша філософія засновника ANIMA SANA IN CORPORE SANO – Здоровий розум, у здоровому тілі виражає наше прагнення до людей у всьому світі, щоб жити здоровим, щасливим життям як фізично, так і розумово.

Наш засновник, пан Кіхачіро Оницука, перетворив компанію з виробника баскетбольного взуття у своєму рідному місті — Кобе, Японія, до сучасної міжнародної спортивної компанії.

ASICS Ventures шукає перспективні стартапи для розвитку інноваційного ділового співробітництва для майбутнього зростання ASICS.