Adidas

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

ПРО ADIDAS

Все, що ми робимо, ґрунтується на спорті. Спорт відіграє все більш важливу роль у житті все більшої кількості людей на ігровому полі та поза ним. Воно є центральним у кожній культурі та суспільстві і є основою нашого здоров’я та щастя.
Наші люди та наша культура — ключ до нашого успіху та реалізації нашої стратегії «Власні грою». Вони оживляють нашу ідентичність, визначену нашою метою, місією та ставленням.

МЕТА КОМПАНІЇ ADIDAS

Наша мета, «через спорт, ми маємо силу змінювати життя», визначає те, як ми керуємо нашою компанією, як ми працюємо з нашими партнерами, як створюємо наші продукти та як ми взаємодіємо з нашими споживачами. Ми завжди будемо прагнути розширювати межі людських можливостей, залучати та об’єднувати людей у спорті, створювати більш стійкий світ.

ЗАВДАННЯ КОМПАНІЇ ADIDAS

Спортсмени не задовольняються середнім. І ми теж. У нас є чітка місія: бути найкращим спортивним брендом у світі. Щодня ми працюємо, щоб створювати та продавати найкращі спортивні продукти у світі, а також запропонувати найкращий сервіс та досвід споживачів – і робити все це екологічно. Ми найкращі, коли ми є надійним, інклюзивним та стійким лідером у своїй галузі.