New Balance

Фільтри

Для кого

Виробник

Тип

Доступні розміри

Колір

Країна виробництва

ПРО NEW BALNCE

Ми виступаємо за щось більше, ніж кросівки. Ми захищаємо тих, хто безстрашно керується своїми пристрастями. Піднімаємо спорт. Ми робимо правильно для людей і планети. Разом ми сприяємо значущим змінам у громадах по всьому світу.

Наша робота в New Balance полягає в тому, щоб допомагати спортсменам у їхніх заняттях, чи це означає допомагати професійним спортсменам встановлювати рекорди та завойовувати медалі, чи стимулювати повсякденних спортсменів досягти нового PR, пробігти свій перший 5K або просто вести більш здоровий та активний спосіб життя. .

Наші продукти є ідеальним поєднанням функціональності та моди, надаючи вам необхідну технологію продуктивності та стиль, який ви бажаєте. Наші співробітники по всьому світу втілюють ці цілі в життя завдяки своїм високоякісним навичкам і креативності. Хоча ми пропонуємо найкращий продукт на ринку, ми також прагнемо віддавати. Тому, хоча ми прагнемо досягти успіху, ми віримо в те, щоб інші мали таку ж можливість.

НАША МЕТА В NEW BALANCE

Незалежні з 1906 року, ми надаємо людям можливості за допомогою спорту та майстерності, щоб створити позитивні зміни в громадах у всьому світі.

Наша мета — це рушійна сила всього, що ми робимо, щоб створити значущі зміни в наших громадах. Ми визначаємо себе своїми діями і прагнемо прокласти власний незалежний шлях, який надає пріоритет прогресу. Це наша непохитна прихильність до постійної подорожі, спрямованої на сприяння різноманіттю та інклюзії для значущого впливу на наші спільноти.

Ми досліджуємо та отримуємо екологічні матеріали. До 2025 року вся наша бавовна та шкіра буде з переважних джерел, а 50% нашого поліестеру буде перероблено.

Ми скорочуємо викиди вуглецю. До 2030 року ми скоротимо викиди вуглекислого газу на 30% і на 100% будемо відновлювати електроенергію для власних об’єктів.